MEKANİK

Konutlar, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, imalathaneler, eğitim kurumları, hastaneler, ısı merkezleri, sosyal tesisler, spor salonları vb tesislerde ısınma, üretim, endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere doğalgaz ve LPG boru hatlarının alt yapı ve üst yapı projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.

FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Co2 Gazlı Söndürme Sistemleri, Argon Gazlı Söndürme Sistemleri, FE13 Gazlı Söndürme Sistemleri, Naf S III Gazlı Söndürme Sistemleri, Watermist Söndürme Sistemlerinin Tasarımı, Tesisi ve İşletilmesi

Hastane, laboratuvar, endüstriyel ve özel amaçlı kurum ve kuruluşlar da, Oksijen, azot, vakum vb. medikal gaz tesisatları ve kontrol ünitelerinin kurulması, Gaz santral merkezleri Vakum santral merkezleri Basınçlı hava santralleri kurulumu ve bunlara ait tesisat işlerini yapmaktadır.

Bina otomasyon sistemleri, alışveriş merkezlerinde, büyük boyutlu binalarda iş merkezlerinde hem maliyet hem de işletme açısından kullanıcılara önemli avantajlar sağlayan, binalarda sürekli tekrarlanan işlemlerin kendiliğinden yapılanmasını gerçekleştiren, oluşabilecek arızaların ve tehlikelerin önceden tespit edilerek gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olan sistemlerdir. Bina otomasyon sistemleri bilgisayar teknolojileri kullanılarak esnek bir yapıda ve güvenilir şekilde yapılabilmektedir. Toprak Elektromekanik Bu [...]

Gerçekte bütün enerji kaynakları güneşten türemiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanılan fosil yakıtlardır. Çağlar önce güneşte aldığı enerji sayesinde karakteristiklerini değiştirmişler ve bugünkü kullanım formunu almışlarıdır. Fosil yakıtların evrende depolanması sınırlı olup yakın gelecekte bitirilmesi söz konusudur. Bu nedenden dolayı Toprak Elektromekanik alternatif enerji kaynaklarına önem vererek; Güneşle Isınma Sistemleri Güneş Enerjisi ile Soğutma (ısı pompaları) [...]

Doğanın zorlaştığı yaşam şartlarını biraz olsun kolaylaştırmak adına daha rahat ve güvenli yaşam alanları elde etmek için; Temiz sıcak ve soğuk su tesisatları Pis ve yağmur suyu tesisatları Su arıtma ve yumuşatma sistemleri Otomatik filtrasyon sistemleri Hidrofor tesisatları Hijyenik sus depoları Projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Gelişen teknolojiyi ve uluslararası standartları baz alarak, fikir aşamasından projeye, uygulamaya ve işletmeye alma çalışmalarına kadar havuz ve sauna konularında hizmet vermektedir. Parlak ve güvenli havuzlarla hayat veren suyu sizin için konfora dönüştürmek bizim işimiz. Firmamız Havuz, Sauna sistemleri konularında; Yüzme Havuzu Kaba ve İnce İnşaat İşleri Havuz Filitrasyon ve Dezenfeksiyon Sistemleri Havuz Aksesuarları Süs [...]

Günümüz yaşam alanlarının güvenli hale getirmek amacı ile Yangın söndürme sistemleri başlığı adı altında; Sprink Sistemleri Hidrant Sistemleri Yangın Sistemleri Tozlu Söndürme Sistemleri Gazlı Söndürme Sistemleri Baskın Söndürme Sistemleri Yangın Basınçlandırma Yangın Egzoz Yangın Kanalları Yangın Damperleri Duman Tahliye Sistemleri Projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Yaşam alanlarının daha sağlıklı ve konforlu olması maksadı ile konutlar, plazalar, iş merkezleri, alışveriş merkezi, fabrikalar, imalathaneler ve insanların yoğun olarak yaşadığı alanların hava kalitesinin arttırılması amacı ile havalandırma sitemleri alanında; Havalandırma Sistemleri Klima Santralleri Nem Alma Hijyenik Havalandırma Hava ile Hijyen Sağlama Baca Sistemleri Davlumbaz ve Mutfak Havalandırma Sistemleri Projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Konutlar, iş yeri, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, spor salonları, eğitim kurumları vb. insanoğlunun yaşam alanlarının daha rahat yaşanabilir ve konforlu olması maksadıyla soğutma sistemi alanında; Klima Soğutma grupları VRF sistemleri Soğutma kuleleri Isı pompaları Fancoil tesisatları Doğalgaz iklimlendirme sistemlerinin Projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.

Merkezi yaşam alanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, ısı malzemeleri, hastaneler, eğitim kurumları, konutlar, endüstriyel tesisler vb. yapıların; Kalorifer sistemleri Kızgın su sistemleri Buhar sistemleri Kızgın yağ Isı merkezleri Döşemeden ısıtma sistemleri Isı pompa uygulamaları projelendirme ve taahhüt işleri yapmaktadır.